אונליין - שיחת וידאו

מכתבי תודה

כמטפל, אני מוקיר תודה למי שפתח בפניי את עולמו הפנימי, ואיפשר לי להיות איתו ברגעים מרגשים של התפתחות וגילוי עצמי. אלו רגעים שיישארו איתי למשך שנים. המסע הייחודי שאני עובר עם כל אחד ואחת ממלא אותי באופטימיות וסיפוק.

מתוך כך ברצוני לחלוק איתכם מילים שקיבלתי כהוקרה.

מכתבי תודה

מכתבי תודה ממבוגרים

גילוי כוחות הנפש

יואב הוא מטפל מעולה וקודם כל אדם שהנתינה שלו היא במרכז מעשיו. הוא ליווה אותי כשהייתי סטודנט דרך משברים שהיו לי בלימודים ובחיים האישיים שלי. תמיד ענה לי ברגעי משבר מעבר לשעות הטיפול, תמיד תמך והרגיע אותי. עבדנו על ויסות רגשי והקשרים החברתיים שלי השתפרו כמו גם היכולת להסתכל פנימה ולגלות כוחות נפשיים. הוא מאוד פתוח במחשבה שלו ויכול להתחבר גם למצבים שנראה שאין מי שיבין אותם. תודה יואב על התמיכה ההקשבה והעזרה שנתת לי, אתה באמת בן אדם מיוחד.

ד.ק

להגיע אל עצמי

יואב ואני עוברים יחד תהליך טיפולי מזה כשנתיים. בחוויה שלי, שהחלה למן הרגע הראשון, מתאפשר לי להיות טבעית עם עצמי, למצוא בנוכחותו את נוכחותי ולמצוא את העוצמה מתוך הצללים שבנפש, ובתוך כך, מגיעים גם רגעים של השלמה, קבלה ושמחה.

יואב מדבר בעיניי בשפה רגשית וטיפולית מעודנת, מכילה, קשובה לפרטים הקטנים, תוך התייחסות גם לתמונה כולה וחשוב אפילו יותר – מעביר את התחושה הברורה של אמון, שיקוף נקי וקול הגיון בריא. מה שהייתי רוצה לראות בתוכי.

מבקשת אני להוסיף שיחד עם יואב אני מגלה הרבה “שפות” זמינות לביטוי, במימד התנועה, מילים, קול ודמיון. יואב מביא לטיפול ידע עשיר שהרחיב את ההבנה שלי על התהליכים שאני עוברת. אני מודה ליואב מאוד על הדרך היצירתית להגיע אל עצמי, שמתאפשרת לי בהנחייתו.

ע. פ

סטודנטית ללימודי פסיכותרפיה גופנית

קצת קשה לסכם את כל התהליך, אבל במבט לאחור על תקופת ההדרכה, אני יודעת שקיבלתי המון. עשית סדר בתוך הדברים, עזרת לתמונה הנקראת פסיכותרפיה גופנית, להתבהר ולהיות מובנת ומציאותית. הרגשתי את המקצועיות שלך, את הידע ואת ההבנה של נפש המטופל. ניסיונך מורגש ותרם לי רבות. הרבה פעמים הרגשתי שאתה מניע אותנו כקבוצה לחקור, לגלות ולא להפסיק ללמוד. אתה חי את הטיפול וזה היה מאוד משמעותי עבורי. באופן אישי הרגשתי שעברתי חוויה מאוד עמוקה ומשמעותית בנושא
הטיפול בטראומה נפשית
.

תודה רבה!

זהבה ב.,

הדרכה קבוצתית.

שביב קטן של תקווה

חשוב לי לשתף בחוויית המפגש שלי עם יואב.

פניתי ליואב עם כאב ממקור רגשי עמוק וחזק, באתי אחרי מפגש עם מטפלים רבים, עם תחושה של תסכול. יואב קיבל אותי בלב פתוח, בהקשבה מלאה לעומקם של הדברים, בקבלה של הכאב הקושי והתחושה הלא פשוטה לבוא ולבקש עזרה מהמקום הכי נמוך שלי, מקום של חולשה וכאב….

הרגשתי שיואב מושיט לי את ידו, כאילו אומר “בואי, אל תתביישי, איתי את בטוחה, הקושי שלך לא מפחיד אותי, אני מספיק חזק, ללוות אותך את הדרך פנימה לתוך תהומות נפשך. אני יכול לגלות איתך את העוצמות הפנימיות שלך ולעזור לך אפילו לרגע קט, להחזיק אותן, למצוא אותן, להזכיר לך איך לרתום אותן לעזרתך”.

הושטתי את היד בחזרה בלב שלם, שביב קטן של תקווה, שימח את ליבי, יש סיכוי שלא אלך עם הכאב הזה כל הזמן, כל החיים…כל מפגש טיפולי התקווה צמחה, הכאב קיבל שם, קיבל פנים, הצלחתי לפגוש אותו, לדבר איתו, לבדוק מה הצורך על מנת לשחרר אותו ממני, לשחרר את הכאב…

בהנחייתו של יואב, קשובה, חומלת, כל כך מגוונת, דוחפת שצריך להזיז קדימה ומערסלת שצריך להשתהות ולהיות עם הכאב… אין לי מילים להודות למתנה שקיבלתי בפגישתי את יואב, ובכל זאת , תודה רבה, על מפגשים כל כך משמעותיים, מעצימים ומרפאים…

ע. ק.

מסע הגוף והנפש

אני מודה לך על איך שבכל מפגש אתה מצמיח אותי עוד ועוד,

אתה חלק משמעותי ממסע של גוף ונפש.

אני נכנס למפגש שלנו ויוצא בנקודה שניה שאליה הגענו יחד בעבודה מאתגרת ומרתקת.

אומר את הדברים המדויקים, ושואל את השאלות הנכונות שקידמו אותי בדרך.

מאפשר את יצירת הדיאלוג עם הצדדים השונים שבי, ולקבל את כול מי שאני.

אני מודה לך על הנוכחות ההקשבה האותנטיות המקצועיות והנתינה שהעצימה אותי!

י. ס.

חיה בשלום

יואב היקר,

במסע איתך טיפלתי באלימות, היכרתי את האהבה, הרגשתי חופש של יצירה, במסע הקסום הרגשתי חמלה, כלפי עצמי והסביבה. הצלחתי להוריד את השריון שהגן עלי מכל רע.

אני היוצרת והמבצעת הנמצאת בהוויה על השמיכה הירוקה…

סמל החיים נגלה בפני בצורות ודימויים מגוונים במסע התקווה שהענקת לי.

אתה ראית אותי, הקשבת, לא לחצת, לא פגעת.

מסע של שלום עם העבר והעתיד, מסע של קבלה של מי שאני באמת. היום אני שלמה עם כל חלקי המעניינים. ממשיכה בלעדיך, לוקחת את כל הזהויות שלי. שעזרו לי להבין את הסיפור שקרה.

פרפר הלביאה שאני, לא מוותרת על החופש ולא מוותרת למלחמה.

חיה בשלום, אך גם שומרת על עצמי, אין הרס עצמי, חזקה, יש רק הערכה למסע.

תודה על חלקך המשמעותי בטיפול מסור ומלא אהבה וקבלה.

אין עליך !

א. ב.

מכתבי תודה מהורים

מכתב מאמא (דוברת אנגלית) לילד בעל הפרעת קשב וריכוז וקשיים רגשיים.

Yoav’s skills and experience helped my son work through a variety of challenges with an approach, which combines physical and emotional aspects. Initially I turned to Yoav when my son was in 2nd Grade and experienced problems as a result of ADHD. He had behavior problems in class and difficulty in sitting down to do homework.

Yoav taught my son exercises for the eyes and hands, which helped him to copy from the board and write more easily. In addition he learned other physical exercises that helped him to create self awareness.

Yoav also addressed emotional issues including anger and bullying. During the treatment my son learned to channel his emotions more effectively and techniques for how to maximize his abilities.

The session with Yoav became the highlight of my son’s week!

Thank you so much for your help with my son.

G.r

קושי להתרכז והתנהגות ילדותית

ברצוני להודות לך על התהליך המשמעותי שבני ע. עבר איתך. כבר מהמפגשים הראשונים, יצרת איתו קשר אישי בדרכך המיוחדת. מעבר לעובדה שבני ע. מאוד נהנה וציפה למפגשים איתך, הובלת אותו בתהליך הדרגתי על פי הקצב שלו. באמצעות המשחקים והציורים הוא הצליח לבטא את עולמו הפנימי ולהתמודד עם רגשותיו.

ע. הגיע אליך עם נטייה לחלום, קושי להתרכז והתנהגות ילדותית שלא הייתה מותאמת לגילו. היה מאוד מוזר בעיני, שבגיל 10 הוא בילה שעות רבות במשחק עם בובות ודיבר בטון ילדותי. בבתי הספר דיווחו עליו כילד בעל קושי בריכוז ובהתארגנות. לאחר שלושה חודשים, ניתן היה לראות שיפור בכול התחומים: באופן טבעי ע. הפסיק לשחק עם בבובות מבלי שנאלצתי להגביל אותו, התחלתי לקבל פידבקים חיוביים מהמורים לגבי ההתנהלות שלו בבית הספר, והכי חשוב, אפשר לראות שכיום הוא ילד הרבה יותר שמח.

בנוסף, אני מודה לך על שידעת לשתף אותי בעומק התהליך והמשמעויות של נקודות ציון חשובות בדרך. אני משוכנעת כי גם הקשר ההדוק שיצרת עם המורים בבית הספר עזר להם למצוא את הדרך לעזור לע. על פי צרכיו האישיים.

שוב, תודה רבה

ל.ג

קשר מיוחד

בני ד. טופל אצל יואב כשנה. יואב הפגין רגישות רבה, יכולת הכלה אליו ואל קשייו ואף אלינו כהורים. האבחנות שלו היו מאד מדויקות לגבי ד. ולגבי הקשר בינינו.

יואב הראה אכפתיות רבה גם מחוץ לחדר הטיפולים. אם בפגישה בבית הספר, עם הצוות החינוכי ואם בטלפונים או בפגישות אישיות איתנו.

בני ד. יצר עם יואב קשר מיוחד שאיפשר לו לחשוף את עצמו ואת קשייו ולעבוד עליהם בכנות ובמלוא העוצמה.

השילוב של פסיכותרפיה רגשית עם תרגילי הקואורדינציה המשפרים את רמת הקשב והריכוז היה מצוין עבור ד.

ניתן לומר כי עברנו תהליך מאוד ארוך של שינוי בתוך הטיפול, חלקו כבר נראה גם מחוץ לחדר וחלקו נמצא שם כניצנים אשר יבשילו עם בוא העת. אני בעצמי מטפלת באומנות והדרך שבה יואב טיפל בבני וליווה אותנו לאורך כל השנה אכן מעוררת אמון והערכה.

בברכה ובהצלחה

ג. ע. ד.

לרדת מהעץ

הגעתי ליואב בעקבות דרישה של הצוות החינוכי של בית הספר של בני שהיה אז בכיתה ב'. בני סבל מקשיים מוטוריים ובעיות התנהגות, והיה אלים כלפי הסביבה. כבר במפגש הראשון נוצר חיבור עם יואב ובני מאוד אהב להגיע לטיפול. התחלנו סידרה של פגישות בהן יואב הצליח לפשט עבורי את הבעיות של בני, באופן שקל הרבה יותר להתמודד איתו. לאחר כל פגישה עם הילד, יואב תמיד הקדיש זמן לשמוע אותי ולייעץ לי כיצד להמשיך את הרצף הטיפולי גם בבית.

יואב הצליח לאבחן בצורה מקצועית את נקודות התורפה שמצריכות טיפול מיידי. ההתקדמות של בני הורגשה בירידה ברמת האלימות, שיפור ביכולת הדיבור, ויסות תנועתיות היתר ושיפור בקשב והריכוז.

האלימות פחתה, והיחסים בבית ובבית הספר השתפרו. בהדרכות יואב לימד אותי להיות יותר רכה עם הילדים, לתת להם את האפשרות לרדת מהעץ בלי ההרגשה של “הפסדתי”. יואב לימד אותי לתת מקום של כבוד לילד, להקשיב ולהיות שם בשבילו. זה לא היה קל, יואב עם הרבה כוח רצון ואמונה בדרך עמד ותמך ברגעים קשים.

מאז פגישתי הראשונה עם יואב לפני 3 שנים עברתי דרך משמעותית. לא פעם חשבתי לוותר. אני שמחה שיואב היה שם כדי לתמוך ולתת כתף בדרכו המיוחדת. למדתי שאין פתרונות קסם ויש צורך בעבודה קשה. למדתי ליהנות מהפרות של עבודה זו. לאור היכולות של יואב לחדור ללבו של ילד מתקשה אני ממליצה עליו בכול פה – במיוחד לאימהות שאני פוגשת.

מ.ב.

    השאירו פרטים ליצירת קשר
    דילוג לתוכן
    חייגו להתייעצות