אונליין - שיחת וידאו

טיפול רגשי בהרצליה

הקליניקה בחצר ירוקה ומטופחת, החדר מרווח, נעים ומאפשר שיחה וטיפול חוויתי. גישה נוחה וחניה בשפע.

 • טיפול רגשי בהרצליה
  הקליניקה בהרצליה

  הקליניקה בחצר ירוקה ומטופחת, החדר מרווח, נעים ומאפשר שיחה וטיפול חוויתי. גישה נוחה וחניה בשפע.

  דרך הים 31 , הרצליה

  ניתן לחנות ברחוב, מול הכניסה לחצר הבית.

  קווי אוטובוס של חברת קווים: 29, 13

טיפול רגשי מותאם בשבילך

מי לא רוצה להיות פשוט מאושר, מלא תחושת חיות וסיפוק בכל תחומי החיים? אך יחד עם זאת החיים מורכבים והגשמת משאלות הלב שזורה באתגרים רבים. מרוץ העכברים של החיים, התמודדות עם עומס, תחושות של בדידות או חוסר כוחות, מציפים את חיינו ומאתגרים את תחושת הערך העצמי ואיכות חיינו.

הבחירה לקחת אחריות על עצמנו ולעשות שינוי מהותי בדפוסי התנהגות שמעכבים אותנו, על מנת להתגבר על הקשיים המרכזיים בחיינו. אשמח ללוות אותך בתהליך ההיכרות עם הכוחות הפנימיים ומציאת המפתח לשינוי.      

טיפול רגשי למבוגרים

ברגעי משבר עם קשיים רגשיים שעשויים להביא אותנו עד כדי חרדה, התקפי זעם או דיכאון. קושי לקיים מערכות יחסים יציבות, ותחושה של חוסר אונים ומבוי סתום, כדאי לפנות לטיפול רגשי. מציע לך להיפגש ולהרגיש איך ביחד נוכל להתחיל דרך חדשה.  

טיפול רגשי לילדים

משאלת הלב שהילד שלנו יהיה מאושר, יסתדר בלימודים, יהיו לו מלא חברים, שהתפקוד בבית יעבור בשלום, בגדול שתהיה לו ילדות טובה כמו שהיינו רוצים שתהיה לעצמנו. אבל במציאות הילד נאלץ להתמודד עם בעיות חברתיות, קשיים רגשיים ואתגרים בבית הספר, שמקשים על מימוש האכויות הטבעיות שלו. המטרה בטיפול לגלות את הכוחות הפנימיים ולעורר את המוטיבציה ושמחת החיים של הילד על מנת לבסס את הביטחון העצמי והיכולת למצוא את מקומו בעולם.  

 

אני מטפל גם בקליניקות הללו:
השאירו פרטים ליצירת קשר
Skip to content