גלריית וידאו

מסע אישי

אחרי מה אנחנו רצים כל החיים, לאן אנחנו רוצים להגיע. האם אנחנו נתעורר יום אחד ונתחיל ליהנות ממה שיש לנו או או שנמשיך להיות בריצה תמידית ולא מסופקת.

שמתם לב פעם כמה החפצים שלך חשובים לך? להרבה מאתנו יש נטייה לאגור חפצים, לקחת אותם אתנו לכל מקום, ולאהוב את החפצים שלנו כאילו הם חלק מאתנו.

10:31

יש את אלו שנולדו עם כפית של כסף ויש כאלה שנאלצים להיאבק על כל הישג שהם מגיעים אליו. לעתים אנו נותנים להעדיף את מי שיש לו הישגים מרשימים, אבל בהרבה מקרים אלו שהצליחו בחיים אחרי מאבק יפתחו אישיות מיוחדת במינה.

מי היינו בלי התביות שהחברה שמה עלינו? החופש להיות מי שנרצה בלי קשר לאיזה קבוצה אני שייך. יש כל כך הרבה סגנונות לחיות את החיים, אבל בכל דרך שתבחר כולם רוצים להרגיש שמחה, אהבה וסיפוק

יש אנשים שמרגישים חלולים מבפנים, חסרי גוף, תחושה שהם שקופים שלא רואים אותם, והנוכחות שלהם מצטמצמת למינימום. השאלה בטיפול אנחנו בהדרגה ממלאים את החללים הריקים מתחברים לגוף ולנפש . זו לא דרך קלה אך בסופו של דבר היא מתגמלת.

ניסוי שמחיש כמה קל לעצב התנהגות. גם בני אדם לומדים להסתגל למוגבלות ואז מתקשים לפרוץ את הגבולות הפסיכולוגים שעוצרים אותנו אפילו אם אין לכך צידוק פיזי ממשי.

מכירים את התחושה שאתם כל כך כועסים שבא לכם לצרוח או אפילו לשבור משהו מרוב עצבים? איבוד שליטה והתפרצויות זעם הם רגשות שאנו צריכים ללמוד להתמודד איתם, בלי לפגוע בעצמנו או בסביבה שלנו.

המסע לגילוי עצמי לעתים ארוך קשה ומבלבל, תחושת חוסר ביטחון ואיבוד הדרך עולים כל פעם מחדש, עד שבסופו של דבר אנחנו חוזרים פנימה ומגלים משהו בתוכנו שלא היה נגיש לנו קודם לכן.

אם יכולתם לפגוש את העבר שלכם, האם הייתם משפיעים עליו ומכוונים אותו, או שפשוט הייתם חווים את מה שהיה בלי לגעת?